Bizimle iletişim kur
Kenny

Telefon numarası : +86-13580461643

Naber : +8613580461643

qc profili

BOSKET INDUSTRIAL LIMITED kalite kontrol 0

 

Bosket Sanayi Limited Şirketi Japon kamyon için en güvenilir ve güçlü yedek parçalar sağlar.

"Önce müşteri, önce kalite" ilkesine bağlı kalarak, aşağıdaki şartlar ve koşulları yapmak:

 

1. The quality level and any other product information should be exact and precise. 1. Kalite seviyesi ve diğer ürün bilgileri tam ve doğru olmalıdır. We have obligation to inform our customers all the product information needed and provide the corresponding items. İhtiyaç duyulan tüm ürün bilgilerini müşterilerimize bildirme ve ilgili öğeleri sağlama yükümlülüğümüz vardır.

 

2. bizim yanlış nedeniyle yanlış bir öğe teslim edildi, biz koşulsuz değişim veya para iadesi kabul, ve ilişkili lojistik maliyetleri ayı.

 

3. If the cargo was damaged due to the fault of logistics company, we would contact the logistics company immediately and carry out a claim. 3. Kargo şirketi lojistik firması nedeniyle hasar görmüşse derhal lojistik firması ile iletişime geçip bir talepte bulunacağız. The follow up feedback and recommendation would be provided in the shortest time. Takip geri bildirimi ve öneri en kısa sürede sağlanacaktır. (Customer-specific logistics company is not in this case range) (Müşteriye özel lojistik şirketi bu durumda değildir)

 

4. yanlış öğe nedeniyle teslim edildi müşterilerin yanlış bilgi, biz değişim veya para iadesi kabul etmiyoruz.

 

5. Garanti

We always offer two-month warranty after shipment (some special products have different deadlines) excepting that the wrong delivery or damaged goods are caused by a third party or the customers themselves. Yanlış teslimat veya hasarlı malların üçüncü bir şahıs veya müşterilerin kendileri tarafından ortaya çıkması haricinde, her zaman sevkıyattan sonra iki ay garanti veriyoruz (bazı özel ürünlerin farklı teslim tarihleri ​​vardır). Professional after-sales service and technical support will be followed afterwards. Daha sonra profesyonel satış sonrası servis ve teknik destek takip edilecektir.

 • BOSKET INDUSTRIAL LIMITED
  Standart:
  Sayı:
  Yayımlanma tarihi:
  Bitiş tarihi:
  Kapsam/Aralık:
  Tarafından verilen:
 • BOSKET INDUSTRIAL LIMITED
  Standart:
  Sayı:
  Yayımlanma tarihi:
  Bitiş tarihi:
  Kapsam/Aralık:
  Tarafından verilen: