Bizimle iletişim kur
Kenny

Telefon numarası : +86-13580461643

Naber : +8613580461643

Üretim hattı
  • Ambar
  • Ambar
  • Ambar
  • Ambar
  • Ambar

Müşterilerimizin çeşitli taleplerini karşılamak için farklı fiyatlandırmalarla dört farklı kalite seviyesi sunuyoruz.

 

ISUZU Orijinal Parçaları

 

100% imported from Japan ISUZU Company with the ISUZU package. ISUZU paketi ile% 100 Japonya ISUZU şirketinden ithal edilmiştir. It has the top quality and reasonable price. En kaliteli ve uygun fiyata sahiptir.

 

ISUZU En İyi Değerli Parçalar

 

It's ISUZU Company's 2nd brand. ISUZU Company'nin 2. markası. Its quality is close to the ISUZU Genuine Parts and most of them are produced by ISUZU cooperated factories in China. Kalitesi ISUZU Orijinal Parçalarına yakındır ve çoğu Çin'deki ISUZU işbirliği fabrikaları tarafından üretilmektedir. The quality of BVP is trustworthy for sales and use, but its price is just about 50% of the genuine parts. BVP'nin kalitesi satış ve kullanım için güvenilirdir, ancak fiyatı orijinal parçaların sadece% 50'sidir.

 

Qingling Markası

 

Also named “China ISUZU”, it is owned by QingLing Motors Company which is Japan ISUZU Company's joint venture in China. Ayrıca "Çin ISUZU" olarak adlandırılan, Japonya ISUZU Şirket'in Çin'de ortak girişimi olan QingLing Motors Company'ye aittir. The Qingling Brand is a reliable brand targeted for ISUZU truck in China. Qingling Markası, Çin'de ISUZU kamyonunu hedefleyen güvenilir bir markadır.

 

BOSKET INDUSTRIAL LIMITED

 

 

Satış sonrası kalite

 

Made in China, its structure is designed strictly according to the Genuine Parts and the quality is well controlled by Bosket Industrial Limited. Çin'de üretilen, yapısı kesinlikle Orijinal Parçalara göre tasarlanmıştır ve kalitesi Bosket Industrial Limited tarafından iyi kontrol edilir. The price is the most competitive and it has ready market in more than 100 countries in the world! Fiyat en rekabetçi ve dünyada 100'den fazla ülkede hazır pazar var!

BOSKET INDUSTRIAL LIMITED

 

 

OEM

tubiao.jpg

 

OEM / ODM
Fabrikalar parça üretimi ve araştırmaya odaklandığından, OEM gereksinimleriniz karşılanmaktadır.

Bizim OEM ürünleri istenilen kalitede ancak en rekabetçi fiyat ile!

Bize parça numarasını gönderebilirsiniz, sonra üretiminizi ihtiyaçlarınıza göre düzenleyebiliriz.

Ar-Ge

Ürünler gelince, her zaman onun kalitesi üzerinde odaklanın.

ISUZU kamyonlar her türlü Ürünlerimiz debriyaj disk, debriyaj plaka, hava filtreleri ve yağ filtreleri gibi geliştirebilirsiniz.

Ve biz her zaman büyük miktar stok.

Kalite kontrol etmek için bizim depoya gelmeni hoş geldiniz.

BOSKET INDUSTRIAL LIMITED